Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!

W tegorocznej akcji "Góra Grosza" zebraliśmy kwotę 117,19 zł

Dziękuje Państwu za zaangażowanie

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że w związku z wytycznymi Prezesa Rady Ministrów i MEN zajęcia w Samorządowym Przedszkolu Nr 150 w Krakowie zostają zawieszone do 10.04.2020 r.

Rekrutacja do przedszkola odbywa się drogą elektroniczną.

Skany , ewentualnie zdjęcia wypełnionych i podpisanych wniosków oraz wymaganych załączników prosimy przesyłać na adres przedszkole150@vp.pl do dnia 31.03.2020.

Obowiązkowe szczepienia można udokumentować np. zdjęciem z książeczki zdrowia dziecka.

Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw obecnej sytuacji i zamknięcia naszej placówki, nauczyciele zamieszczą na stronach poszczególnych grup wskazówki  do pracy z dziećmi.

Zalecenia do pracy z katechezy, języka angielskiego i gimnastyki korekcyjnej znajdą Państwo w zakładce "Zajęcia dodatkowe".

Mamy nadzieję, że umilą one dzieciom czas spędzony w domu.

UWAGA!!!

Na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 zajęcia wychowawczo – dydaktyczne w Samorządowym Przedszkolu Nr 150 w Krakowie zostały zawieszone:

• w dniach 12 i 13 marca br. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie odbędą się, będą prowadzone tylko działania opiekuńcze

• od 16 marca br. do 25 marca przedszkole będzie zamknięte

INORMACJA DLA RODZICÓW!!!

w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawieniem się przypadku korona wirusa w Polsce.

W Samorządowym Przedszkolu Nr 150 w Krakowie w ramach profilaktyki zdrowotnej podjęto następujące działania:

1. Zostały przeprowadzone zajęcia dydaktyczne dla dzieci w poszczególnych grupach dotyczące przestrzegania zasad higieny oraz umieszczono w łazienkach instrukcje dot. mycia rąk.

2. Zakupione zostały z budżetu placówki mydła antybakteryjne z atestem, środki do dezynfekcji oraz maseczki ochronne.

3. Obowiązuje szczególna uwaga dotycząca obserwacji dzieci i personelu pod kątem występowania objawów grypopodobnych i przeziębienia.

DRODZY RODZICE!!!

NIE PRZYPROWADZAJCIE DZIECI PRZEZIĘBIONYCH I CHORYCH DO PRZEDSZKOLA!

JEŚLI ZAOBSERWUJECIE U SWOJEGO DZIECKA OBJAWY PRZEZIĘBIENIA LUB GRYPOPODOBNE ZGŁOŚCIE SIĘ DO LEKARZA!

JEŚLI DZIECKO WRÓCIŁO Z TERENÓW WYSTĘPOWANIA KORONAWIRUSA I MA OBJAWY GRYPOPODOBNE, NALEŻY BEZZWŁOCZNIE POWIADOMIĆ NAJBLIŻSZĄ STACJĘ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNĄ!

W PRZYPADKU NIEPRZEWIDZIANEGO ZAMKNIĘCIA PRZEDSZKOLA RODZICOM PRZYSŁUGUJE ZASIŁEK OPIEKUŃCZY (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368)

Infolinia Ministerstwa Zdrowia 800 190 590

W dniu 26 lutego zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk pt:" Historia Daniela w jaskini lwów"

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA BAL KARNAWAŁOWY DNIA 20 LUTEGO!!!

Świąt cudownych, białych i miłych
Żebyśmy w radości je wszyscy spędzili
Niech szczęście i spokój w naszych domach zagości
Niech będą to święta pełne miłości

Dyrekcja i grono pedagogiczne

„Człowiek jest wielki, nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest,

nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”

DRODZY RODZICE I DZIECI

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji

GÓRA GROSZA

w dniach 25 listopad - 2 styczeń 2020

Drogi święty Mikołaju

Przybądź do nas, bo już czas.

Wszystkie dzieci Cię kochają

i serduszka biją nam...

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA MIKOŁAJKI DNIA 4 GRUDNIA!!!